Divadlo pro školy a veřejnost

V pondělí 7.října 2024 proběhne ve Společenském centru Parket ve spolupráci s Tanečním centrem Praha  tanečně vzdělávací představení "Jak se dělá tanečník". Představení je určeno primárně pro školy, ale je k dipozici kapacita i pro veřejnost.

Proběhnou celkem dvě představení - od 9:00 a od 11:00 hodin. Uvidíte program pojednávající o tanečních stylech (balet, jazz, step, moderní tanec..) a vývoji tance, které navazují na tradici Pavla Šmoka, zakladatele Pražského komorního baletu.  Interprety jsou mladí umělci ve věku 14 -  20 let souborů Balet Praha Junior a Balet Praha Junior 2, kteří inspirují své vrstevníky ale i dospělé publikum k aktivnímu přístupu k tanci, divadlu a kultuře.

Více informací v přiloženém letáčku nebo v této videoukázce.

Lístky si můžete rezervovat na e-mailu kolda@m-c-t.cz nebo na telefonu 720 396 439

Cena vstupenky: 100 Kč.